Eind juni was Pieter Plas, directeur van BEEREPOOT en BeterBeschermd, op uitnodiging aanwezig bij het NATO Summit Event ‘Securing the Future’. Daarmee was hij de enige Westfriese ondernemer die deelnam aan dit internationale overleg.
Tijdens de bijeenkomst benadrukte het hoofd van het NATO Cyber Security Centre, Manisha Parmar, het belang van samenwerking tussen overheid, bedrijfsleven en internationale partners. Centrale punten waren:
- Kennisdelen en snel handelen bij cyberdreigingen
- Transparante communicatie, ook over fouten en leerpunten
- Snelheid in analyse, vertaald naar duidelijke informatie
- Training in escalatiescenario’s, bijvoorbeeld wanneer ICT 72 uur niet beschikbaar is
Juist dat sluit naadloos aan bij de kern van BeterBeschermd, het cybersecuritylabel van BEEREPOOT. Met een Security Operations Center dat 24/7 systemen bewaakt en een multivendor strategie (samenwerken met meerdere internationale partners), worden ondernemers ondersteund bij het voorkomen, signaleren én aanpakken van cyberaanvallen.
Voor meer informatie over BeterBeschermd kun je contact opnemen met: info@beterbeschermd.com / 085-0663800